Замовити зворотній дзвінок

Отримати консультацію

Залиште свої контактні дані. Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваша заявка успешно отправлена

Закрыть

Простатит

Надійні таблетки від простатиту!

Близько 12% усіх звернень до уролога становлять пацієнти з простатитом, більшість з яких про наявну хворобу досі не знали. Передміхурова залоза – функціональний елемент статевої системи чоловіка, завдання якої полягає у виробленні секрету, що формує основу еякуляту. У разі запалення залози, розвивається простатит, котрий на перших стадіях протікає безсимптомно.

Згідно статистики, простатит в Україні «молодшає»: за препаратами від недугу все частіше звертаються чоловіки репродуктивного віку (до 45 років). Ситуацію ускладнюють такі чинники, як:

  • погана екологія;
  • сидячий спосіб життя;
  • регулярні стреси;
  • зловживання шкідливими звичками.

Якщо простатит не лікувати спеціальними препаратами, хвороба прогресує. Відтак, розвивається статеве безсилля, безплідність, а збільшена залоза призводить до страшного діагнозу – аденоми, яку лікують виключно оперативно й зі страшними для чоловічої природи наслідками.

«Еростамін» – дієвий засіб від простатиту, котрий поліпшує вироблення тестостерону й покращують якість секреції сперми.

Із поверненням еректильної функції відновлюється життя: чоловік знову відчуває себе молодим, сильним й повноцінним!

Замовляємо натуральний препарат від простатиту

«Еростамін» – найкращий засіб від простатиту за лояльною ціною. Під час прийому препарату поліпшується кровообіг у області статевих органів і малого тазу в цілому, підвищується лібідо, посилюється клітинний імунітет. Відбувається усунення набряку тканин передміхурової залози, зникають проблеми сечовипускання (один з характерних дискомфортів хвороби).

У складі натурального й абсолютно безпечного препарату:

  • екстракт плодів якірців;
  • екстракт кореня маки перуанської;
  • L-аргінін (амінокислота).

Сприятливу дію «Еростаміну» при хронічному простатиті та аденомі доводять клінічні дослідження. Завдяки натуральності засобу, приймати його можна кілька разів на рік по 2-3 курси.

Засіб пролонгованої дії практично не має протипоказань для застосування. Замовити оригінальний препарат від простатиту з доставкою по Україні можна лише на нашому сайті.

Ми гарантуємо оригінальність «Еростаміну» та повну конфіденційність ваших даних!

 

 

Данна інформація не є медичною консультацією, не призначено для діагностики, самолікування або профілактики будь-яких захворювань.
Перед прийомом препарату зверніться до вашого лікаря.