Імпотенція, або кажучи мовою медичної спільноти, еректильна дисфункція – це важка і важлива тема для всього чоловічого населення. Імпотенцією можна вважати будь-який стан, коли статевий член не може прийти в стан ерекції або перебувати у цьому стані продовж усього статевого акту.
Причин розвитку еректильної дисфункції безліч: від психологічних до органічних. І оскільки тема вкрай делікатна, навколо неї виникають десятки різних міфів. Як же розібратися, у що вірити, а в що ні? До чого варто прислухатися? Ми постараємося розглянути та розвіяти найбільш популярні міфи щодо потенції.
Першим і найпоширенішим міфом щодо імпотенції слід вважати різні думки про вікову еректильну дисфункцію. Насправді ж, з віком знижується поріг чутливості, але це не означає, що настає імпотенція. Може знадобитися більше стимуляції, але ні в якому разі не варто миритися з статевим безсиллям. Тим більше, що сьогодні існує безліч якісних методів боротьби з цією проблемою.
На жаль, еректильна дисфункція може виникнути у будь-якого чоловіка, незалежно від віку. Часто зустрічається психологічна імпотенція якраз виникає у чоловіків у віці від 30 років. Вона пов'язана з проблемами в стосунках, кар'єрі, стресовими ситуаціями.
Таке можливо тільки в підлітковому віці. А в подальшому потрібно все більше стимуляції, щоб не мати проблем з потенцією.
А ось у цьому питанні слід бути обачними, оскільки затісна білизна може передавлювати судини, погіршувати кровопостачання статевих органів, і, як результат, провокувати розвиток еректильної дисфункції.
По-перше, є різні способи лікування еректильної дисфункції. По-друге, часто під час лікування основної причини, проблеми з потенцією проходять самі, одночасно з усуненням основного захворювання.
У дуже помірній дозі алкоголь може розслабити і стати стимулятором. Але варто враховувати той факт, що алкоголь впливає на функції головного мозку, де формується нервовий імпульс для досягнення ерекції. І якщо активність мозку знижується, відповідно і сексуальне бажання теж.
Багато хто помилково вважає, що імпотенція – це серйозна психологічна проблема для чоловіка, яка не несе жодної небезпеки для здоров'я фізичного. Тож одразу зазначимо, що імпотенція може бути вже сама по собі проявом серйозної і небезпечної патології, такої як атеросклероз, цукровий діабет, аденома простати і навіть онкологія.
Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, не варто впадати у відчай і ніяк не реагувати. У разі прояву перших ознак імпотенції варто звернутися до фахівця, з'ясувати причини та визначити лікування.
Чоловіче здоров'я – основа психологічного і фізичного благополуччя!