Замовити зворотній дзвінок

Отримати консультацію

Залиште свої контактні дані. Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваша заявка успешно отправлена

Закрыть

Безпліддя

«Еростамін»: дієвий препарат від чоловічого безпліддя

За даними ВОЗ, близько 80% чоловічого населення активного дітородного віку, що мешкають у індустріально розвинутих країнах, – у зоні ризику хвороб, котрі пов’язані зі змінами гормонального фону (зниженням рівня тестостерону).

Препарати від первинного та вторинного чоловічого безпліддя все частіше призначають геть молодим чоловікам у віці до 35-40 років. На фоні дисфункцій статевої системи організму спостерігається поступове «всихання» яєчок, розвиток гіперплазії простати та аденоми.

Але з проблемою ви не сам-на-сам! Відтепер існує «Еростамін» – ефективний препарат від чоловічого безпліддя на основі біокомпонентів:

  • екстракту плодів якірців;
  • екстракту маки перуанської;
  • амінокислоти L-Аргініну.

Надійний засіб відновлює функціональність чоловічої статевої системи та покращує якість фізичної активності організму.

Замовляємо оригінальний препарат від чоловічого безпліддя з доставкою!

Завдяки гармонійному поєднанню дієвих рослинних складових, стабілізується кровообіг органів малого тазу, посилюється потенція та відновлюється репродуктивна функція.

Клінічні дослідження, проведені фахівцями Інституту сексології та андрології України, доводять, що препарат від чоловічого безпліддя «Еростамін» є абсолютно безпечним для здоров'я, а тому рекомендований всім, незалежно від віку пацієнта. Серед протипоказань - індивідуальна несприйнятливість компонентів, виразкова хвороба шлунку і 12-ти палої кишки в стадії загострення.

Замовити оригінальний «Еростамін» можна лише на офіційному сайті erostamin.com.ua. Консультант розповість про нюанси застосування препарату та тривалість курсу терапії. Конфіденційність – гарантована!

 

 

Данна інформація не є медичною консультацією, не призначено для діагностики, самолікування або профілактики будь-яких захворювань.
Перед прийомом препарату зверніться до вашого лікаря.