Замовити зворотній дзвінок

Отримати консультацію

Залиште свої контактні дані. Наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваша заявка успешно отправлена

Закрыть

Про компанію

img_1

«Сучасні Біотехнології України» — компанія, що динамічно розвивається, одним з найбільш важливих напрямків діяльності якої є виробництво і популяризація серед населення новітніх технологій для збереження і відновлення здоров'я, а також поліпшення якості життя.

Наша компанія ретельно відстежує вітчизняні та світові тенденції в медицині і біотехнології, а також тісно співпрацює з розробниками, виробниками, науковими та медичними установами, щоб запропонувати споживачам високотехнологічні інноваційні продукти для оздоровлення.

На сьогоднішній день ефективність наших продуктів вже оцінили жителі України, Білорусії, Казахстану і країн Європейського Союзу.

img_3

Місія

«Ми виробляємо біологічні продукти, які допомагають людям проживати більш довге і здорове життя»

Завдання

Місія компанії реалізується через три основні завдання:

  • Використовувати і поширювати якісні продукти для здоров'я.

  • Підвищувати обізнаність населення про сучасні методи профілактики і лікування захворювань.

  • Акцентувати увагу населення на важливість здорового способу життя і турботи про своє здоров'я.

 

img_2

Цінності

  • Інноваційність та якість

Фахівці нашої компанії відстежують всі тенденції розвитку медицини та біотехнологій, щоб запропонувати вам найсучасніші продукти для здоров'я.

  • Експертність

Ми співпрацюємо з кращими розробниками і науково-медичними установами, щоб гарантувати якість і ефективність наших продуктів.

  • Безпека

Ми відбираємо тільки якісну сировину, а все виробництво продуктів проходить в анаеробних, асептичних умовах, що виключає ймовірність будь-яких небажаних впливів на кінцевий продукт.

img_5

Наші пріоритети

  • Натуральність і ефективність

Щоб забезпечити оптимальну цінність продукту, ми використовуємо сировину виключно з екологічно чистих акваторій і регіонів. А щоб зберегти і донести її потужний оздоровчий потенціал до споживача, ми використовуємо інноваційні розробки в області технологічної обробки натуральної сировини і унікальну форму продуктів.

  • Якість і технологічність

Висока якість - принцип № 1, якого ми дотримуємося на кожному етапі виробництва нашої продукції - від видобутку сировини до гарантій збереження упаковки. А впровадження у виробничий процес новітніх наукових технологій і унікального обладнання дозволяє отримувати доступні та ефективні препарати найвищої якості.

  • Безпека і комплексний підхід до оздоровлення

Наша продукція створена з урахуванням особливостей харчування і потреб населення України та інших країн СНД.

img_4

Індивідуальний підхід

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт був максимально поінформований в питаннях ефективності та застосування продуктів в кожному окремому випадку, а після придбання їх отримав супровід нашого фахівця протягом всього прийому.